Кариери

БИЖУТЕРИ

Екипът на West Gold and Silver извършва разнообразни услуги:

-компютърно моделиране, бързо прототипиране;

-ръчно и машинно гравиране на надписи и изображения;

-продажба на консумативи за производство на бижута;

-продажба и доставка на синтетични и естествени камъни;

-всякакъв вид покрития с благородни и неблагородни метали на ювелирни изделия, прибори, малки пластики и други, без значение от размера;

-леярски услуги на злато, сребро и всякакви цветни метали на цени без конкуренция.

Финансов Консу...

Поради бързото разрастване на Кредитланд, търсим да назначим:

Финансов Консултант – Кредитно Посредничество
за нашите офиси.

Финансовият консултант води консултации с клиентите на фирмата като:

- Съветва клиентите относно най-добрите кредити предлагани от банките-партньори на Кредитланд
- Събира необходимата информация и прави предварителна оценка на кредито-способността на клиентите и възможността да получат кредит
- Съдейства активно на клиентите през всички етапи на кандидастване и събиране на необходимите документи до окончателното отпускане на кредита.

Изисквания:

- Завършено висше образование – икономика, финанси или стопанско управление
- Силна мотивация и удовлетворение от работа с клиенти
- Отлични комуникативни и презентационни умения, представителност
- Самоорганизираност и способност за справяне с много задачи едновременно
- Потенциал за продажбени умения
- Компютърна грамотност – Windows, MS Office и Internet
- Гладко владеене на английски език е плюс.

Предлагаме:

- Професионално вътрешно-фирмено обучение за Финансов Консултант - Кредитен Посредник
- Възможност за бързо професионално развитие
- Работа в екип в динамична среда
- Добра стартова заплата плюс неустоим план за нарастващи комисионни възнаграждения при всяка сключена сделка.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Моля, посочете Ref.No. FC08 на обявата.

екскурзовод

отлично владеени на словашки език,комуникативност,компютърна грамотност,работа в екип

Техник

Задължения:

- сервиз на копирни машини;
- сервиз на принтери, МФУ и др. периферия;

Изисквания:

Отлична техническа грамотност;
Шофьорска книжка;

Компанията предлага:

- добро възнаграждение;
- пълно сервизно обучение
- професионално развитие;
- трудов договор

Търговец

Задължения:

- Отлични комуникативни и презентационни умения за работа с клиентите.
- Работа с клиенти - продажби и консултации;
- Разширяване на клиентската листа.

Предимства:

- Опит в продажба на копирна и офис-техника ; консумативи
- Техническо или икономическо образование;

- Трудов договор;
- Добри условия на труд;
- Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Пълно търговско обучение;

общ работник в ...

товаро-разтоварна дейност

шофьор с кат С

доставка на стока до търговски обекти