Кариери

Техник

Задължения:

- сервиз на копирни машини;
- сервиз на принтери, МФУ и др. периферия;

Изисквания:

Отлична техническа грамотност;
Шофьорска книжка;

Компанията предлага:

- добро възнаграждение;
- пълно сервизно обучение
- професионално развитие;
- трудов договор

общ работник в ...

товаро-разтоварна дейност

БИЖУТЕРИ

Екипът на West Gold and Silver извършва разнообразни услуги:

-компютърно моделиране, бързо прототипиране;

-ръчно и машинно гравиране на надписи и изображения;

-продажба на консумативи за производство на бижута;

-продажба и доставка на синтетични и естествени камъни;

-всякакъв вид покрития с благородни и неблагородни метали на ювелирни изделия, прибори, малки пластики и други, без значение от размера;

-леярски услуги на злато, сребро и всякакви цветни метали на цени без конкуренция.

Финансов Консу...

Поради бързото разрастване на Кредитланд, търсим да назначим:

Финансов Консултант – Кредитно Посредничество
за нашите офиси.

Финансовият консултант води консултации с клиентите на фирмата като:

- Съветва клиентите относно най-добрите кредити предлагани от банките-партньори на Кредитланд
- Събира необходимата информация и прави предварителна оценка на кредито-способността на клиентите и възможността да получат кредит
- Съдейства активно на клиентите през всички етапи на кандидастване и събиране на необходимите документи до окончателното отпускане на кредита.

Изисквания:

- Завършено висше образование – икономика, финанси или стопанско управление
- Силна мотивация и удовлетворение от работа с клиенти
- Отлични комуникативни и презентационни умения, представителност
- Самоорганизираност и способност за справяне с много задачи едновременно
- Потенциал за продажбени умения
- Компютърна грамотност – Windows, MS Office и Internet
- Гладко владеене на английски език е плюс.

Предлагаме:

- Професионално вътрешно-фирмено обучение за Финансов Консултант - Кредитен Посредник
- Възможност за бързо професионално развитие
- Работа в екип в динамична среда
- Добра стартова заплата плюс неустоим план за нарастващи комисионни възнаграждения при всяка сключена сделка.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Моля, посочете Ref.No. FC08 на обявата.

Търговец

Задължения:

- Отлични комуникативни и презентационни умения за работа с клиентите.
- Работа с клиенти - продажби и консултации;
- Разширяване на клиентската листа.

Предимства:

- Опит в продажба на копирна и офис-техника ; консумативи
- Техническо или икономическо образование;

- Трудов договор;
- Добри условия на труд;
- Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Пълно търговско обучение;

шофьор с кат С

доставка на стока до търговски обекти

екскурзовод

отлично владеени на словашки език,комуникативност,компютърна грамотност,работа в екип